به سامانه کالک خوش آمدید!

ورود
ثبت نام در 3 ثانیه

captcha
راهنما
کاربر مهمان

راهنما

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام وخداقوت!

شما وارد سامانه کالک شده اید.

سامانه کالک به منظور ثبت تجربیات ارزشمند تشکل های دانشجویی و اشتراک گذاری آنها با دیگر تشکل های دانشجویی راه اندازی شده است تا با چرخش این تجربیات بتوانیم روز به روز به توانمندی بیشتری در کارهای تشکیلاتی برسیم.

برای استفاده بهتر از سایت لازم است که در سایت ثبت نام کنید برای این کار کافیست بر روی گزینه ثبت نام در ۳ثانیه کلیک بفرمایید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید:

با این ثبت نام، شما عضو عادی سامانه کالک شده است و می توانید علاوه بر دیدن مطالب، نظر خود را در مورد آنها نیز بیان بفرمایید.

با این حال همچنان شما امکان بارگذاری تجربیات، دیدن بعضی از اسناد و بعضی از بسته های پشتیبان را ندارید و برای دسترسی به اینها باید از کاربر عادی به کاربر فعال بروید برای این کار کافیست بر روی گزینه درخواست ارتقاء از نوار بالای صفحه کلیک بفرمایید:

سپس اطلاعات خواسته شده را کامل می فرمایید:

بعد از وارد کردن اطلاعات و زدن گزینه ثبت پیغام زیر را مشاهده می فرماید:

درخواست ارتقاء شما برای تایید به مسئول تشکل تان ارجاع داده می شود و پس از تایید ایشان شما به مرحله عضو فعال ارتقاء می یابید. پیغام تایید شما از طرف مسئول تشکل در صندوق پیام شما قرار می گیرد.

و سطح کاربری شما هم به فعال ارتقا یافته است:

سطح دسترسی آخری که در سایت در نظر گرفته شده است برای مسئولین تشکل ها است که علاوه بر اختیارات عضو فعال می توانند اعضای تشکل خود در آن دانشگاه را نیز تایید کنند این اعضا سپس از زدن تیک مسئول تشکل در قسمت ارتقا توسط ادمین سایت کالک تایید می شوند.

*منظور از خاص مطالبی است که نیاز به شناسایی کامل اعضا برای دسترسی به آن را دارد.

دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

برای ادامه به سایت وارد شوید:

captcha

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

captcha
برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.
با کالک در میان بگذارید
پشتیبان آنلاین کالک