یادواره شهدا دانشکده فنی شهید بابایی


فایل های ضمیمه

متن (0) ویدیو (0) لینک (0) تصویر (0)

موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
شهید چمران اهواز
تشکل: بسیج دانشجویی
نویسنده: آرشیو کالک
تاریخ: 1392

*جزئیات فعالیت:

یادواره شهدا در دانشکده فنی شهید بابایی قزوین برگزار کردیم و به دلیل اینکه نزدیک به اردوی راهیان نور بودیم در آن سال توانستیم در دانشگاهی که فقط1000 نفر دانشجوی پسر دارد 45نفر ثبت نام کنیم(یعنی یک دستگاه اتوبوس که تا آن سال بی سابقه بود).

مقدمات:در صحبت با نیروهای فرهنگی(جلسه) قرار شد که یک برنامه به اسم یادواره شهدا با حضور آقای زارع که یکی از راویان سرشناس کشوری است برگزار کنیم. محور برنامه که مشخص شد درمورد پروبال دادن به مراسم صحبت کردیم و در کنار برنامه کارهای زیر انجام شد:

1- برگزاری نمایشگاه عکس شهدا از یک هفته پیش از مراسم (از عکس هایی استفاده شد که کمتر دیده شده بود و صحنه هایی سنگین و دلخراش داشت).

2- در روز مراسم در کنار در ورودی سالن میزی قرار گرفت که یکی از بسیجیان با لباس خاکی شروع به ثبت نام اولیه برای اعزام به مناطق عملیاتی کرد که همراه با نماهنگ های حماسی بود که ایجاد شور میکرد.

3- پخش چای در روز مراسم جلوی درب سلف دانشکده

4- پخش کلیپ های چند دقیقه ای با محوریت شهدا در نماز خانه دانشکده

5- قرار بر این شد که تبلیغات ما به سه صورت شخص به شخص (یا همان دهان به دهان که خیلی بیشتر تاثیر داشت و ما در این مرحله حتی از دانشجویانی که فقط یک بار انها را داخل دانشکده دیده بودیم دوستانه دعوت می کردیم حضور پیدا کنند) ودر مرحله دوم نصب پوستر در محوطه دانشکده و همچنین در مرحله آخر دعوت در روز مراسم با استفاده از پنل پیامکی انجام گرفت.

6- برای فضا سازی از وسایل زیر استفاده کردیم و چیدن آن به صورت سلیقه ای است شاید بقیه بتوانند از ما بهتر بچینند.(1-گونی سنگر که برای پر کردن آن خاک اره را داخل کیسه زباله ریخته و بعد از این که در کیسه را بستیم داخل گونی قرار میدهیم 2- استفاده از عکس شهدا و بزرگان دین 3- موتور پرشی را از ناحیه امانت گرفتیم و آن را گل مالی کردیم که خیلی خود نمایی میکرد. 4- با استفاده از تور استتار و سربند وپلاک سقف سن را تزئین کردیم)

7- با نامه از ناحیه بسیج دانشجویی در خواست اقلام را کرده و وقتی ناحیه نداشت از تیپ صاحب الامر(عج) گرفتیم.

در آخر میخواهیم چند توصیه کنم به کسانی که کار فرهنگی میکنند:

1-حتماٌ کار را برای خدا انجام دهید چون اگر کار برای خدا نباشد اصلا جواب نمیدهد حتی ته دلت هم نباید فرد دیگری باشد.

2-در کار فرهنگی باید بسوزی و دم نزنی تا اجرت خراب نشود. همه انهایی که کار فرهنگی کردند میدانند که در هر برنامه ای سختی هست کسانی هستند که میخواهند کارشکنی کنند کسانی هستند که میخواهند بیایند در برنامه عکس یادگاری بگیرند و برنامه را به اسم خودشان کنند. باید صبر کرد چون کار برای خداست. البته این صبر به معنای سکوت نیست.


تصاویر تجربه یادواره شهدا دانشکده فنی شهید بابایی
مشاهده همه
بارگذاری تصویرهای شما از این تجربه

عکسی در گالری بارگذاری نشده
پرسش و پاسخ پیرامون تجربه
  ارسال


  "یادواره شهدا دانشکده فنی شهید بابایی"
  اشتراک گذاری در:
  کپی لینک ارسال ایمیل
  گوگل پلاس شبکه افسران
  تلگرام
  دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

  برای ادامه به سایت وارد شوید:

  captcha

  اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

  captcha
  برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.