خوابگاه ها


فایل های ضمیمه

متن (0) ویدیو (0) لینک (0) تصویر (0)

موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
فرهنگیان شهید پاکنژاد یزد
تشکل: بسیج دانشجویی
نویسنده: آرشیو کالک
تاریخ: ---

*جزئیات فعالیت:

دانشگاه فرهنگیان یزد دو تا خوابگاه دارد در هر خوابگاه 4 طبقه و در هر طبقه 8 اتاق در هر اتاق 8 نفر هستند. با بچه های شورای بسیج هماهنگ می کردیم هر شب 9-8 شب هر نفر می رفت در یک طبقه و اتاق به اتاق به بچه ها سر می زدند و با آنها یک گپ دوستانه می زدند و با آنها راجع به بسیج و جذب صحبت میکردند .
وارد اتاق که می شدیم مباحث راجع به جذب بسیج بود. ما حلقه های صالحین را در قالب بینش مطهر (کتب شهید مطهری) که در خوابگاه برگزار میشد شب ساعت 9-8 بازم به نظر خود بچه های اتاق بود. یعنی اول حلقه های صالحین برگزار می شد و بعد با افراد جدید که عضو بسیج نبودند راجع به جذب صحبت می کردیم. از هر اتاق 8 نفره 6-4 نفر در این برنامه شرکت می کردند. در چیدمان خوابگاه ها ورود نکردیم. بچه ها میخواستند کسانیکه از یک شهرستان بودند در یک اتاق باشند دخالت نکردیم .
با یک چاپخانه صحبت کردیم به تعداد اتاق ها پوستر آقا و امام خمینی را چاپ کردیم و در اتاق ها زدیم. 2 تا اتاق بچه های سنی بودند موافقت نکردند ما با آنها صحبت کردیم با زبان نرم ولی راضی نشدند ما هم بهشان تحمیل نکردیم.


تصاویر تجربه خوابگاه ها
مشاهده همه
بارگذاری تصویرهای شما از این تجربه

عکسی در گالری بارگذاری نشده
پرسش و پاسخ پیرامون تجربه
  • ستار ایران منش: با عرض سلام. می خواستم بپرسم همون اول که رفتین راجع به جذب تو خوابگاه صحبت کردید یکم گوشه ش باز نیست؟ عکس العمل ها چی بود؟ پاسخ
ارسال


دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

برای ادامه به سایت وارد شوید:

captcha

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

captcha
برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.