برد


فایل های ضمیمه

متن (0) ویدیو (0) لینک (0) تصویر (0)

موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
بوعلی سینا
تشکل: بسیج دانشجویی
نویسنده: آرشیو کالک
تاریخ: 1392

*جزئیات فعالیت:

در هر دانشکده تعدادی برد در اختیار داریم.
برد خواهران به­ صورت زنجیره ­وار مطالبی را مطرح می­کرد و سال قبل روی دوتا موضوع کار کردند. اول روی عروسک­های باربی و ... کارکردند و بعد وارد موضوع حجاب و عفاف شدند. قالب­بندی برد هم این­طور بود که نیمی از برد با عکس و تیتر­های درشت پوشش داده می­شد و قسمت دیگر برد، جایی برای مقالات بود که بصورت مفصل موضوعات را شرح می­دادند. این­طور هم افراد کم­حوصله به سبب عکس و تیتر درشت از محتوا استفاده می­کردند و هم افرادی که قصد داشتند تا کامل در جریان امور قرار بگیرند، از فضای مقالات استفاده می­کردند. با این قالب­بندی بازدۀ برد هم بیشتر می­شد.
حدود یک ماه هم روی موضوع انگری بردز Angry Birds کارکرده بودند، با مانور روی این قسمت که تخریب مساجد توسط پرندگانن عصبانی، یا تخریب برج میلاد، حمله به نقشۀ ایران. که کار خوبی هم بود.
برادران هم در بردها بیشتر با فضای اینفوگرافیک کار می­کنند. روی موضوع هسته­ای کار کردیم. اینفوگرافیک "هسته­ای بهانه است" را روی بردها نصب کردیم. بزرگ هم نصب کردیم که حتی اگر افراد نخواهند ببینند، در ضمیر ناخودآگاه­شان نقش ببندد. یک قسمت روی مهم­ترین اخبار اخیر کار می‎کردیم، یک قسمت برد را هم به صحبت­های حضرت آقا اختصاص می­دادیم. قسمتی از فضاهای کاری خودمان را به صورت دست نویس روی بردها نصب می­کردیم.
روی موضوع حقوق بشر که غرب قطعنامه و بیانیه صادر کرد، بچه­ها با محوریت عکس، روی سیاهۀ جنایات آمریکا علیه ایران، نقض حقوق بشرر در زندان­های آمریکا (گوانتانامو و ابوغریب) کار کردند.


تصاویر تجربه برد
مشاهده همه
بارگذاری تصویرهای شما از این تجربه

عکسی در گالری بارگذاری نشده
پرسش و پاسخ پیرامون تجربه
  • ناشناس: سلام
    خدا قوت
    خیلی مفید بود
    پاسخ
ارسال


دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

برای ادامه به سایت وارد شوید:

captcha

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

captcha
برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.