غرفه


فایل های ضمیمه

متن (0) ویدیو (0) لینک (0) تصویر (0)

موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
موردی موجود نیست
مازندران
تشکل: بسیج دانشجویی
نویسنده: آرشیو کالک
تاریخ: 1392

*جزئیات فعالیت:

یکی از کارهایی که ما روز استقبال انجام می­دهیم، ایجاد غرفه امانات جلوی ورودی دانشگاه است که در آن کیف و وسایل بچه­ ها را می­گیریم و به آن­ها برگۀ امانت می­دهیم که همراه با آن، رزق شهدایی هم داده می­شود که اولین فضای ارتباطی با بسیج است.

یکی از کارهای دیگری که انجام می­دهیم دادن نقشۀ رنگی دانشگاه به بچه ­ها است که پشت آن دعای مطالعه است و معرفی مکان هایی که بچه ­ها می­خواهند بروند و توضیحاتی که قرار است در مورد جاهای مختلف دانشگاه و معرفی آن­ها به بچه­ ها داده می­شود. جلوی میزهای غرفه ­ها و ورودی دانشکده ­ها هم لیست ثبت ­نام می­گذاریم و بانک اطلاعاتی را همان روز اول تکمیل می­کنیم.

به جز نقشه، یک نشریه برای معرفی بسیج و دانشگاه به بچه ­های ورودی می­دهیم. داخل دانشکده­ ها هم نمایشگاه عکس از فعالیت­های سال گذشته بسیج برگزار می­کنیم.

همچنین دانشگاه برای ورودی­ها (بعد از ثبت ­نام) یک جشن معارفه دارد که ورودی جشن معارفه، به هرکدام از تشکل­ها یک غرفه می­دهند که قسمت اصلی کار معرفی بسیج در این غرفه ­ها انجام می­شود.

موضوع دیگری که بچه ­ها با آن درگیر هستند، اسکان است که اگر خوابگاه­ های داخل دانشگاه به اندازۀ کافی جا نداشته باشند یا به بچه­ ها داخل دانشگاه اسکان ندهند، خوابگاه­های خودگرادن که زیر مجموعۀ بسیج هستند را به بچه­ ها معرفی می­کنیم و آن­جا به ورودی­ ها اسکان می­دهیم.


تصاویر تجربه غرفه
مشاهده همه
بارگذاری تصویرهای شما از این تجربه

عکسی در گالری بارگذاری نشده
پرسش و پاسخ پیرامون تجربه
  ارسال


  دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

  برای ادامه به سایت وارد شوید:

  captcha

  اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

  captcha
  برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.