هفته شهید

چند شهید انتخاب کرده و یک ماه  به اردو این شهدا را هرهفته معرفی کنید. این شهدا میتوانند شهدایی باشند که اسامی آنها  برروی اوتوبوسها گذاشته میشوند یا میتوانید با هدف و رویکرد اردو انتخاب کنید. مثلا از شهید دیالمه و شهید آیت ضمن معرفی خصوصیات شهدا از سخنرانی ها و اظهاراتشان در مجلس و روشنگریشان درباره فتنه استفاده کنید یا مثلا شهدای مقاومت و شهدای خارج از کشور مثل شهید ادواردو آنیلی استفاده کنید.
این فعالیت را میتونید به صورت هفتگی با پخش کلیپ در نمایشگرهای دانشگاه، نوشتن نشریه، ارسال پیامک از جمله های شهدا، توجیه سرحلقه های صالحین و ... انجام دهید.

برای دیدن فایل پشتیبان روی اسم شهید کلیک کنید کلیک کنید:

شهید ابراهیم هادی

شهید دیالمه

شهید راشل کوری

شهید ادواردو آنیلی

 • مسعود شیری: ما حدود 350 کتاب سلام بر ابراهیم واسه راهیان نور گرفتیم واسه اتوبوسامون و اینکه قراره در مورد شهید هادی هم چند خاطره از کتاب روایتگری بشه که آشنا شن باهاش پیشنهاد میکنم این مطلب رو تو سایتتون و کانالتون بزارید صفحه اول که همه کتاب سلام بر ابراهیم رو بخرن واسه راهیان و مطلب زیر رو هم کنار این مطلب بزارید

  شهید ابراهیم هادی
  در در میان دویست پنجاه هزار شهیدی که در دوران دفاع مقدس داده ایم،یک شهید برجسته است.
  مردم و جوان هایی که این کتاب (سلام بر ابراهیم) را نخوانده اند توصیه میکنم که حتما به مطالعه این کتاب بپردازند و مطمئن باشند که نگاه و رفتارشان،قبل و بعد از مطالعه این کتاب متفاوت خواهد بود.
  و حتی می توانند تاریخ زندگی خود را به دو قسمت تقسیم کنند.
  یکی قبل از خواندن این کتاب و دیگری بعد از خواندن این کتاب
  سخنان استاد پناهیان در یادواره شهدای کانال کمیل-روز جوان-خرداد
  ینک دانلود کتاب94
  https://t.me/alamdarkomeil/4653
  یا کد زیر را با گوشی اسکن کنید
  آدرس تلگرام کانال شهید ابراهیم هادی @alamdarkomeil
  پاسخ
ارسال