به سامانه کالک خوش آمدید!

ورود
ثبت نام در 3 ثانیه

captcha
راهنما
کاربر مهمان

بصیرت

بسته پشتیبان
بسته پشتیبان
بسته پشتیبان
ایده طلایی
نقطه سر خط !
- عمده مخاطب شما نسلی هستند که ذهنیت روشنی از واقعه ندارند چرا که در سال 88 در سنین نوجوانی بوده اند. پس اگر ذهنیت درستی پیدا نکنند، طبیعی است که علقه ای نسبت به آن نداشته باشند. بدین منظور لازم است ابتدا برایشان دغدغه و سوال ایجاد کنید؛ این کار را می توانید هم در فضای واقعی با برنامه های جذاب انجام دهید و هم در فضای مجازی! مخاطب را تشنه یافتن حقیقت کنید و کم کم محتوا و جواب را ارائه دهید. از اهمیت فضای مجازی غافل نشوید!
- کار نو انجام بدهید. فکر و ایده خرج کنید و متناسب با مخاطب و فضای دانشگاه کار کنید. از کارهای معمول فراتر روید.
- مطالبه گری از دولت و قوه قضاییه در برخورد با اصحاب فتنه می تواند از برنامه های جدی باشد. اگر مطالبه گری برای برخورد با فتنه گر کمرنگ شود خاطیان به خود جرات می دهند که طلبکار شوند!
- برای شهدای مبارزه با فتنه می توانید برنامه بزرگداشت داشته باشید. (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به کالک قسمت شهدا و دفاع مقدس رجوع کنید.)
- از انجا که ایام امتحانات نزدیک است برنامه ها باید مختصر و مفید باشد تا مخاطب فرصت و حوصله بیشتر داشته باشد.
- ورودی و خروجی جلسات امتحان و همچنین تابلو اعلانات امتحانات و تابلو اعلانات خوابگاه مکان های پر رفت و آمد و پر بازدید هستند پس آنجا را دریابید!
- ایستگاه صلواتی فرصت خوبی برای گفت و گوی کف دانشگاهی فراهم می کند. حال این گپ می تواند همراه پخش کلیپ و نشریه و .... باشد.
- روزشمار فتنه و بیان وقایع آن ایام در قالب نشریه، تابلو اعلانات و یا حتی بصورت گپ و گفت اگر بصورت جذاب و شیرین بیان شود برای مخاطب جذاب است. برخی از این وقایع در قالب خاطره در سایت های اینترنتی متعددی یافت می شود. اتهامات و برچسب های ناحقی که به نظام اسلامی زده شد و اینکه فعالین فتنه چه اهدافی را دنبال کردند و حال چه وضعیتی دارند و چه می کنند گواه جالبی بر مدعاهای باطل شان است.
- علاوه بر بهره گیری از جذابیت خاطرات می توانید از جذابیت اشعاری که در این باره سروده شده استفاده کنید.
- به یاد داشته باشید فتنه یعنی پوشاندن لباس حق بر باطل برای حق جلوه دادن باطل. اصلی و فرعی کردن مسایل و مهم و اهم بودن آن بسیار مهم است.
- داشتن سیر مطالعاتی یا نمایشگاهی با موضوعات متنوع بطور مثال روند نفوذ، سیر جریان سران فتنه و... . البته برای مخاطب خاص می تواند مفید باشد.
- از آنجاییکه ایام 9 دی مقارن با امتحانات نیمسال اول می باشد، دقت داشته باشید برنامه صحنی کمتر جواب می دهد. از تابلو اعلانات و نشریات و نمایشگاه و... استفاده بهینه کنید. یا اینکه می توانید برنامه را زودتر برگزار نمایید.
بسته پشتیبان
ایده عملیاتی
نمایشگاه عکس بانیان تحریم
برگزاری نمایشگاه یک کار زیبا همراه با بیان تصویری و مستند اعمال فتنه گران می باشد که یک نمونه از بسته های این نمایشگاه را میتوانید از لینک زیر دانلود نمائید.

دانلود نمایشگاه عکس بانیان تحریم مروجان تسلیم (9 دی)
بسته پشتیبان
ایده عملیاتی
60 ایده و پیشنهاد

شما می توانید 60 ایده و پیشنهاد در بزرگداشت حماسه مردمی 9 دی  بچه های بهشت را در سایت زیر تماشا نمائید.

60 ایده جذاب کاری از بچه های بهشت!
مقدمه
بسم الله الرحمن الرحیم
هرساله تاریخ که به 9 دی می رسد یاد و خاطره 8 ماه دفاع مقدس فرهنگی سال 88 در اذهان زنده می شود. ایامی که امت حزب الله برای حفظ نظام که اوجب واجبات است برای خدا قیام کرد و فتنه ای که دشمن سال ها برای براندازی برنامه ریزی کرده بود را کور کرد. « فتنه‌ی سال 88 کشور را واکسینه کرد؛ مردم را بر ضد میکروبهای سیاسی و اجتماعی‌ای که می تواند اثر بگذارد، مجهز کرد؛ بصیرت مردم را بیشتر کرد.»  اما باید بخاطر داشت که انسان همواره نیاز به تذکر دارد. (فذکر انما انت مذکر) چرا که انسان فراموش کار است و چه بسا اگر این نقاط عطف انقلاب فراموش شود و برای نسل نو روشن نشود، روزگاری می رسد که خاطیان طلبکار شده و تاریخ تکرار می شود. حضرت آقا در این باره می فرمایند:
«انگیزه‌هایی وجود دارد برای فراموش کردن و در طاق نسیان گذاشتن این روزهای بزرگ و این حوادث بزرگ؛ کار میکنند و تلاش میکنند برای اینکه سوابق تعیین‌کننده و عموماً افتخارآمیز برای انقلاب و دوران دفاع مقدّس و امثال اینها، فراموش بشود. نهم دی را هم میخواهند به فراموشی بسپرند. حادثه‌ی عاشورای حسینی را هم ستمگران و ظالمان میخواستند نگذارند باقی بماند» پس این حادثه عاشورایی با روشنگری ای که الگو گرفته از امام سجاد (ع) و حضرت زینب(س) هست ، کامل می شود.
وخلاصه اینکه باید دانست که 9 دی فرصتی برای شناساندن و یاداروی مبانی انقلاب و نظام اسلامی است که وظیفه اصلی تشکل های دانشجویی این امر خطیر است. در ادامه برخی از محتواها و ایده هایی که می تواند محور فعالیت شما در سطح شهر و دانشگاه باشد اشاره می شود.
دسترسی به این صفحه برای کاربران فعال ممکن است.

برای ادامه به سایت وارد شوید:

captcha

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید:

captcha
برای دسترسی فعال پس از ورود یا ثبت نام ، آن را فعال نمایید.
با کالک در میان بگذارید
پشتیبان آنلاین کالک